Regeneracja DPF/FAP

Jeżeli masz problem z zapychającym się filtrem cząstek stałych zgłoś się właśnie do nas. Naszą technologią usuwamy pył PM10, popioły oraz resztki oleju które zapychają układy wydechowe.

 

Przywracamy 99% sprawności filtra i dajemy gwarancję 24 miesiące bez limitu kilometrów.

Pierwsza faza to sprawdzenie stanu monolitu filtra, sprawdzenie na stopień zabrudzenia oraz przepustowości ciśnienia, kolejnym krokiem jest regeneracja filtra oraz suszenie, następnie robimy test który potwierdza przepustowość po regeneracji DPF / FAP.

 

Czas regeneracji to około 60 minut, wykonujemy usługi kompleksowo w naszym warsztacie (odczytanie wartości bieżących filtra, demontaż, sprawdzenie stanu monolitu filtra, proces regeneracji, montaż, kasowanie błędów w sterowniku silnika) oraz wysyłkowo w całym kraju.

 

  • Czyścimy filtry i katalizatory z oleju po awarii turbosprężarek 
  • Nie rozcinamy filtrów
  • Nie spawamy filtrów
  • Nie wypalamy filtrów
  • Nie używamy chemii

Nasza metoda jest bezpieczna, ekologiczna oraz 100% skuteczna !


 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.