Regeneracja SCR

Zajmujemy się regeneracją filtrów SCR w pojazdach ciężarowych lub maszynach rolniczych i budowlanych. Filtr SCR ma za zadanie ograniczyć ilość cząstek stałych i NOx w spalinach. Zdarza się jednak że pojawiają się częste problemy z tego typu katalizatorami spełniającymi normę EURO 4, 5, 6.

Przywracamy w 99% sprawność katalizatorów SCR, w momencie pojawienia się problemów nie zwlekaj ponieważ to zmniejsza Twoje szanse na  uratowanie swojego układu wydechowego oraz naraża Cię na bardzo kosztowną wymianę całego układu. Nie polecamy usuwania katalizatora oraz wstawiania emulatorów ponieważ nasz kraj dąży do zachodnich sąsiadów jak Niemcy czy Francja gdzie takie kontrole norm spalin są na porządku dziennym a kary kosmicznie wysokie.


 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.